Yeni Vaio F Serisi 3D Dünyanızı Canlandırıyor

Yeni Vaio F Serisi 3D Dünyanızı Canlandırıyor

Sony, ilk kez CES 2011'de tanıttığı yeni VAIO® F Serisi 3D dizüstü PC'si ile tüm VAIO severlere, 'büyüleyici bir 3D HD eğlence deneyimine hazır olun' diye sesleniyor. Yeni VAIO F, Sony BRAVIA® 3D TV'lerde kullanılan bir çift Active Shutter gözlükle birlikte Şubat sonu itibariyle satışa sunuluyor. Yeni VAIO F Serisi, ilginç 3D filmler, oyunlar, videolar ve panoramik fotoğraflar dünyasına girmenizi sağlıyor. 16.0' (40.6cm) Full HD VAIO Display Premium ekran, rahat, titreşimsiz bir görüntü için uygunlaştırılmış olan parlak bir 3D görüntü ile eğlenceyi gerçekçi kılıyor, hayata geçiriyor.

Notebook'da 3D deneyimi şimdi başlıyor
Pasif kutuplu 3D ekranların tersine VAIO F Serisi, gelişmiş frame sequential (ardışık kare) panel ve LED arkadan aydınlatma teknolojisini kullanıyor. Bu özel teknik, çok hızlı yanıt süresi ve geniş izleme açısı ile daha keskin ve canlı görüntüleri garantiliyor. Frame Sequential teknolojisi, çok düzgün 240fps'lik bir kare yenileme hızı ile Full HD (1920 x 1080) 3D görüntüleri sıra ile sol ve sağ gözler için gösteriyor. Aksiyon filmlerinden spora, oyunlara ve daha farklı içeriklere kadar, uzun izleme sürelerinden sonra bile daha rahat bir 3D deneyimi sunuyor.

Yeni VAIO F Serisi, eğlenmeniz için pek çok yol sunuyor. Sadece 3D düğmesine basıp, 2D ve 3D izleme arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Doğal olarak desteklenen 3D içeriği arasında Blu-ray Disc'deki filmler, oyunlar ve videolar bulunuyor. Ayrıca Sony'nin Cyber-shot ve α DSLR dijital kameraları ile çekilmiş 3D panoramik fotoğraflarla da eğlenebilirsiniz. Bunlara ek olarak, Yeni VAIO F, Blu-ray Disc veya DVD'deki 2D filmleri, tek bir tuşa basarak 3D benzeri videolara da dönüştürebiliyor.

2D ve 3D multimedya eğlencesi burada
Intel® Core i7 işlemciye sahip Yeni VAIO F Serisi'ndeki bilgisayarlar, bütün 2D ve 3D multimedya eğlence gereksiniminizi kolaylıkla karşılıyor. Düzgün, akıcı Full HD video oynatımı ve oyunlar için DX11 destekli, yüksek performanslı son NVIDIA® GeForce grafik sistemi ile de uyumlu.

3 boyutlu eğlenceye 3 boyutlu ses yakışır
Yeni VAIO F Serisi, sesli eğlenceye fazladan bir boyut da katıyor. Dolby® Home Theater v3 ile kulaklıktan alınan sinema tarzı surround sesle müziğin ve sinemanın keyfini çıkarın. S-Force 3D teknolojisi, iki Inbox bass-reflex hoparlörden sanal bir 5.1 kanal surround ses efekti yaratıyor. Sonuç, 3D ve 2D içeriğini, çekici ve çok yönlü ses-video deneyimi ile genişleten güçlü ve gerçekçi bir ses.

Tek tuşla kolay erişim
Yeni VAIO F Serisi'nin kullanımı, fonksiyonlara pratik olarak tek tuşla erişilmesi için klavyenin hemen üzerine uygun bir şekilde yerleştirilmiş fonksiyon tuşları ile oldukça kolay. 'ASSIST' düğmesi, sorunları tespit etmek ve VAIO'nun çalışmasını en iyi şartlarda yürütmesini sağlamak için VAIO Care yazılımını başlatıyor. Özel VAIO düğmesi, fotoğraflar, video klipler ve müzik parçalarından oluşan koleksiyonunuzda kolayca dolaşmanız için Media Gallery'yi başlatırken, dokunmatik ses-video oynatma düğmeleri de ses-video kütüphanenizde dolaşmayı kolay hale getiriyor.

Hatasız yazın, grafikler üzerinde çok seri çalışın
Yeni VAIO F Serisi, hatasız yazmak için ayrı bir klavyenin yanı sıra hızlı veri girişi ve grafikler üzerinde çalışmak için tam boyutlu bir numerik tuş takımını da içeriyor. Microsoft Windows® 7 ve desteklenen uygulamalarla, zengin ve daha pratik bir bilgi işlem deneyimi elde etmek için el hareketlerini destekleyen ergonomik bir touchpad, sistemi tamamlıyor.

İki USB 3.0 girişi, standart USB 2.0'a göre daha hızlı veri transferini desteklerken, Bluetooth® 3.0, mobil cihazlarla çok hızlı veri bağlantısı kurulmasına olanak tanıyor.Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri