Teknosa 'En Yenilikçi' Müşteri Önerilerini Seçti

Teknosa 'En Yenilikçi' Müşteri Önerilerini Seçti

Türkiye genelinde 69 ilde 260'ın üzerinde mağazası ile en yaygın teknoloji marketi olan Teknosa, müşteri memnuniyeti çalışmaları kapsamında geçtiğimiz ağustos ayında yeni bir uygulamayı hayata geçirmişti: Müşteri Öneri Sistemi. Teknosa müşterilerden gelen tüm önerileri değerlendirerek uygulamaya aldığı öneriler arasından  'en iyi önerileri' seçti.

'Aklınızdaki her öneriye açığız' sloganıyla hayata geçirilen uygulama ile müşterilerden Teknosa'yı doğrudan veya dolaylı olarak ilgilendiren konularda yaratıcı, yenilikçi ve uygulanabilir öneriler istenmişti.

www.teknosa.com'da bulunan müşteri öneri sistemi linkinden ve  www.teknosa.com/oneri web adresinden girilerek gönderilen müşteri önerileri arasından uygulamaya alınan tüm önerilerin sahipleri 100 TL'lik Teknosa hediye çeki kazandı, uygulamaya alınan önerileri arasından en iyileri belirlenerek bu öneriler 2.500 TL tutarındaki büyük ödül için yarıştı. Sonuçları açıklanan ve en başarılı bulunan önerilerin sahipleri, Teknosa mağazalarında düzenlenen teslim törenlerinde ödüllerini aldı.

Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri