Sony Handycam Video Kamera Ailesini, Full HD 3D'li Yenilikçi Modellerle Genişletti

Sony Handycam Video Kamera Ailesini, Full HD 3D'li Yenilikçi Modellerle Genişletti

Sony, 3D tüketici dünyasına ilk adım niteliğinde olan, kullanıcıların video ve fotoğraf çekim yollarını yeniden belirleyen yeni bir Handycam® video kamera serisini, dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarlarının başında gelen CES 2011'de tanıttı. 3D'de 'mercekten göze deneyim' sağlama konusunda lider ve tek şirket olan Sony, bu yeni seri ile tüketicilere evde veya dışarıda Sony'nin ayrıcalıklı 3D dünyası ile video deneyimi sunuyor.

Önemli teknolojik gelişmeler, eşsiz dijital görüntüleme çözümleri sunan yenilikçi cihazların verimini artırırken, yeni video kamera portföyünü de genişletiyor. Bir Full HD 3D Handycam video kameraya ek olarak, yerleşik bir projektör modeli ve amatör video modeli, gözlerin Sony'nin video kamera ürünlerine çevrilmesini sağlıyor. Ayrıca hem HD (High Definition) hem de SD (Standart Definition) seçenekleri serinin alt modellerinden üst seviye modellerine kadar yer alıyor.

Anılarınızı Full HD 3D olarak saklayın
Video çekimi ve oynatımında yeni bir standart yaratan üç yeni Handycam®, 3D teknolojisini ve amatör video çözümlerini Sony'nin endüstri lideri HD serisine taşıyor. 3D portföyünü güçlendiren Sony'nin HDR-TD10E'si, dünyanın ilk 'Double Full HD' 3D tüketici video kamerası. Bu model, her önemli bileşenden iki adet içeren entegre bir çift lens sistemini kullanıyor: Çift Sony G Lens, çift 'Exmor R' CMOS sensörü ve çift 'BIONZ' görüntü işlemcisi. 3D çekimler video kameranın canlı Xtra Fine 3.5-inç 3D LCD dokunmatik ekranında gözlüksüz olarak oynatılırken, çift kayıt sistemi 3D içeriğin 3D olmayan ekranlarda otomatik olarak Full HD 2D olarak oynatılması özelliğini sağlıyor. Ayrıca herhangi bir 3D özellikli HDTV'de Full HD 3D videoları da oynatmanıza olanak tanıyor. Diğer yenilikçi özelliklere ek olarak, Optical SteadyShot'lı (Active Mod) 10x optik zoom ve iAUTO, 3D modda sunuluyor. 64GB flaş bellek sağlayan HDR-TD10E 2011 Nisan'ında hazır olacak.

Değerli anılarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde gösterin
Sony'nin yerleşik bir projektöre sahip olan yeni Handycam video kameraları mükemmel bir video oynatma deneyimi sunuyor. 3-inç'lik LCD panele yerleştirilen bir projektör, video kameranın boyutunu değiştirmiyor ve video ve görüntülerin 60'e kadar (6m uzakta köşegen olarak) bir görüntü olarak duvarlarda, tavanda veya diğer düz yüzeylerde gösterilmesine izin veriyor. Clear Phase'li stereo hoparlörler ve S-Master dijital yükseltici, net, dinamik bir ses üretiyor ve entegre bir projektörle birlikte, bir HDTV'ye bağlanmaya gerek olmadan videoları oynatmak için tümüyle yeni bir yol ortaya çıkarıyor. 220GB sabit diskli HDR-PJ50VE, 2011 Nisan'ında hazır olacak, 32GB flaş bellekli HDR-PJ30VE ve 16GB flaş bellekli HDR-PJ10E, 2011 Mart'ında hazır olacak.Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri