Sony Bravia TV'nizle Düşündüğünüzden Daha Fazlasını Yapın

Sony Bravia TV'nizle Düşündüğünüzden Daha Fazlasını Yapın

Sony'nin, ilk kez, ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen CES 2011′de görücüye çıkardığı yeni BRAVIA® TV'leri, web'in en iyilerinin daha da fazlasını TV ekranınıza getiriyor. Bütün yeni BRAVIA® TV'lerde bulunan internet özellikleri ve BRAVIA Internet TV özelliğine eklenmiş olan kanallar ve servisleri ile şimdi dilediğinizi dilediğiniz zaman izlemenizi çok daha kolay hale getiriyor.

Online eğlenceyi bir de bu ekrandan yaşayın
Sony BRAVIA® TV 2011 serisi sayesinde YouTube ve DailyMotion gibi popüler video paylaşım sitelerinde dolaşabiliyorsunuz. Üstelik bu yeni TV'ler, tüm bunları bir dizüstüne veya PC'ye bağlantı gerekmeden kanepenizde oturduğunuz yerden rahatlıkla yapmanıza olanak tanıyor. Hangi arkadaşınızın Twitter ve Facebook* gibi sitelerden gerçek zamanlı güncellemeler yaptığını bulabiliyorsunuz.

TV'niz ile daha fazlasını yapın
Sony Avrupa TV Pazarlama Direktörü Patrick Naltet, 'İnternet içeriği, akıllı teknoloji ve özellikler, endüstri lideri 3D ile Sony BRAVIA 2011 TV serisi, insanların TV hakkındaki düşüncelerini değiştirecek. Şimdi TV'niz ev eğlencenizin gerçekten merkezi haline geliyor ve televizyon deneyimi yeniden tanımlanıyor' dedi.

Bağlanabilirlikte de çok akıllı
Sony BRAVIA® TV 2011 serisindeki, sinematik HX920, ince ve şık NX720'den, yatak odası veya mutfak için ideal olan küçük ekranlı, Full HD, İnternet TV özellikli EX320'ye kadar pek çok modelde, genişletilmiş entegre Wi-Fi bağlantısı görülüyor.

Full HD CX520 gibi diğer İnternet TV'ler ise Kablosuz LAN'a Hazır özelliğe sahip. Bu TV'ler de isteğe bağlı olarak alınabilen bir USB Wi-Fi adaptör ile kolaylıkla bağlanabiliyor ve kullanıcısını, gelecekteki kablosuz bağlantı ve online eğlenceye hazır hale getiriyor.

TV'den sesli ve görüntülü konuşma devri başladı
Yeni İnternet TV'lere isteğe bağlı olarak alınan bir kamera ve mikrofon aksesuarı eklenip, Skype'yi kullanarak İnternet üzerinden ücretsiz olarak sesli ve görüntülü görüşmeler yapılabiliyor.* Kullanıcılar, bir PC'nin etrafına toplanmadan net bir büyük ekran detayında arkadaşları ve ailesi ile sohbet edebiliyor.

Kaçırdıysanız üzülmeyin...
DLNA ve Wi-Fi Direct* bağlantılarını kullanarak evin her yerinden TV'nizde fotoğrafları, müzik parçalarını ve filmleri kolaylıkla paylaşabilmenize imkan tanıyor.

Akıllı telefon mu, TV kumandası mı? Aslında her ikisi de...
Ayrıca 2011 için yeni ücretsiz iPhone and Android uygulamaları da bulunuyor. Böylece akıllı telefonunuzu bir TV kumandasına dönüştürebilmeniz mümkün oluyor. Uygulama aynı zamanda, size, online olarak dolaşmak istediğinizde, telefon klavyesini kullanarak el ile yazma imkanı da tanıyor. Ama dilerseniz, VAIO dizüstü bilgisayarınızın klavyesini de kullanarak, kolayca yazabilirsiniz.

2D ve 3D'de geliştirilmiş Full HD resim kalitesi
En az flulukla daha net ve daha aydınlık Full HD 3D resme sahip EX720 gibi Sony BRAVIA® 3D TV'ler, 3D eğlencesinin keyfini ailecek yaşamak için mükemmel bir yol.

2011 serisindeki, Sony 3D Active Shutter gözlükler şimdi yeniden şarj edilebilirler ve daha rahat kullanım için yeni hafif bir tasarıma sahip. Full HD'de yüksek kaliteli bir 3D resim sağlanarak, saatler boyu 3D izleme keyfini yaşatıyor.

2011 yelpazesi ayrıca geliştirilmiş HD 2D resim kalitesine de sahip. HX920, koyu siyahlar ve güçlendirilmiş beyaz seviyeleri ile güzel bir sinematik resim için yenilikçi Intelligent Peak LED arkadan aydınlatma teknolojisini kullanıyor.

Son Motionflow teknolojisi, resim detayını ve hareket akışını iyileştirmek için gelişmiş LED arkadan aydınlatma teknolojisi ile Yüksek Kare Hızı'na sahip panelleri birleştiriyor. Motionflow XR 800 ile hızlı hareketlerin bulunduğu oyunları, sporları ve filmleri, saniyede 800 karelik bir hızda izleyebiliyor ve daha az flu olan yüksek görüntü detaylarının keyfini yaşayabiliyorsunuz.

2011'deki BRAVIA® TV'ler ayrıca, Standart Belirlenimli (SD) resimler ve de canlı detaylar için yeni bir görüntü işlemcisi olan X-Reality'ye de sahip. Çift yongalı görüntü işlemcisi X-Reality PRO, gerçek hayattakine yakın görüntüler üretiyor ve düşük resim kalitesini web'den HD'ye yakın bir çözünürlük seviyesine yükseltebiliyor.Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri