Sony 3D Dünyası Çok Özel Hediyelerle Evinize Geliyor

Sony 3D Dünyası Çok Özel Hediyelerle Evinize Geliyor

3D çekimi için kullanılan ekipman ve sistemler ile içerik oluşturan film ve oyunları üreten, tüketiciye 3D teknolojisini sunan ve ulaşmasını sağlayan tek şirket olarak Sony, tüm bu komple çözümlerini 'mercekten göze 3D deneyimi' olarak tanımlıyor. Sony, '3D, ev eğlencesinin geleceğidir' yaklaşımıyla yarattığı 3D dünyasının büyüleyici kapılarını, büyük fırsatlar eşliğinde tüketicilerine açıyor. Televizyonun yanı sıra oyun, film ve fotoğrafı da içeren son derece zengin içerik, teknoloji ve ürün yelpazesi ile Sony, ev eğlencesini üçüncü bir boyuta taşıyor. Sony 3D Blu-ray Disc oynatıcılar, 3D Ev sineması sistemleri, 3D BRAVIA® TV'ler, 3D PlayStation® 3 oyun konsolu ve 3D'ye uyumlu fotoğraf makineleri ile Sony, inanılmaz bir 3D deneyimi yaşatıyor.

Sony 3D dünyası ile tanışmak için büyük fırsat
Sony, daha fazla tüketicinin 3D deneyimini eksiksiz bir şekilde yaşaması için 5 Kasım - 15 Kasım 2010 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatlarla dolu bir kampanya başlattı. Kampanya boyunca herhangi bir model 3D BRAVIA® TV satın alan herkes, PS3 oyun konsolu, BDV-E370 veya BDV-F500 ev sinema sistemi, BDP-S470 Blu-ray Disc oynatıcı ya da DSC-TX9 fotoğraf makinesinden birini hediye olarak seçebiliyor. Ondan sonra da bugüne dek gördükleri hiçbir şeye benzemeyen olağanüstü bir 3D ev eğlencesi dünyasına dahil oluyor.

Film izleyin, oyun oynayın, fotoğraf çekin ve hepsi 3D olsun!
Sony'nin yarattığı 3D dünyası; filmden oyuna, fotoğraftan kendi içeriğinizi yaratmaya kadar 3 boyutlu olarak denemek istediğiniz çok zengin seçenekler barındırıyor. Sony High Definition 3D TV, eski moda 3D'nin yanına dahi yaklaşamayacağı canlı ve doğal görüntülerle olağanüstü gerçekçi bir deneyimi evinize getiriyor. Ayrıca 2D içerikleri de son derece kaliteli görüntüler eşliğinde sunuyor. 3D BRAVIA TV'ye eklenen bir 3D Blu-ray Disc oynatıcı veya 3D ev sineması sistemi, TV izlemeyi sizi içine çeken yepyeni bir deneyime dönüştürüyor. Panoramik Çekim ayrıcalığı sunan DSC-TX9, 3D TV'nizde seyredebileceğiniz harika 3D fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Çok Açılı Çekim, fotoğraf makinesi ekranını bir yandan öteki yana kaydırarak 2 boyutlu bakabileceğiniz 3D benzeri harika efektler oluşturuyor.

Sony'nin sunduğu eşsiz ve eksiksiz 3D dünyasını evinize taşıyacak bu kampanya ile ilgili daha detaylı bilgi için Sony Center'lar ve tüm yetkili Sony satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri