Petrol Ofisi?nde Sezonun Modası: Öde Geç

Petrol Ofisi?nde Sezonun Modası: Öde Geç

Otomobilde küçük bebeğiniz ya da çocuğunuzla akaryakıt istasyonuna girdiğinizi düşünün. Ödeme yapmak için bebeğinizi arabadan alıp kasaya giderken hem zaman kaybediyor hem de olması gerekenden daha fazla yoruluyorsunuz. Eğer hava yağmurlu, karlı veya aşırı sıcak ise iş daha da zorlaşıyor. Bir anne olarak trafikte yanınızda çocuğunuzla birlikte olmak zaten yeterince yorucu, bir de üstüne akaryakıt istasyonlarında hayatın daha da zorlaşmaması gerek.

Şimdi Positive Card'ın ?ÖDE GEÇ? özelliği ile kadınların hayatı daha kolay. Zamanı dar anneler ve çalışan kadın sürücüler için yeni bir dönem başlıyor. Artık aracınızdan çıkmadan akaryakıt alışverişinizi yapıyor ve yolunuza devam ediyorsunuz. Ne çocukları birlikte kasaya sürüklemek gerekiyor, ne de onları araçta yalnız bırakmak.

BİR SANİYEDE EŞLEYİN, HEMEN KAZANMAYA BAŞLAYIN
Petrol Ofisi istasyonlarından temin edebileceğiniz Positive Card'ınızı yalnızca bir kereye mahsus olmak üzere kredi kartı ile eşleştirdikten sonra, ?ÖDE GEÇ? özelliği aktif oluyor ve aracınızdan, daha da önemlisi çocuğunuzdan bir saniye bile ayrı kalmadan pompa başında akaryakıt alışverişini kolayca tamamlayabiliyorsunuz. Ayrıca Positive Card'ınızı, Türkiye İş Bankası, Garanti ve Finansbank gibi bankaların kredi kartlarıyla eşleştirmek yalnızca birkaç saniye süren, son derece kolay bir işlem. Bu arada hatırlatılması gereken bir başka avantaj daha var: Positive Card'ın ?ÖDE GEÇ? özelliğini aktif hale getirdiğiniz andan itibaren hem kredi kartınızdan, hem de Positive Card'ınızdan puan kazanıyorsunuz.

Kullanım kolaylığı ve yaygınlığı sayesinde cüzdanınızdaki kredi kartları ile birlikte mükemmel bir ikili oluşturan Positive Card, akaryakıt alışverişinde kolaylık sağlarken zengin hediye seçenekleri ve güçlü işbirlikleri ile kazançların kapısını aralıyor. Positive Card kullanmak Petrol Ofisi'nin Yeni Nesil V/Max Performans Serisi gibi yüzde 4'e varan tasarruf sağlayan üstün kaliteli yakıtlarını almak, aynı zamanda moda, dekorasyon dünyasından seçkin ürünlere de bir tıkla ya da bir telefonla ulaşmak anlamına geliyor. Nasıl mı?

ÖZEL MARKALAR, SİZE ÖZEL AVANTAJLAR
Positive Card'ın işbirlikleri sayesinde Petrol Ofisi?nden yapacağınız akaryakıt alımlarınızla puan biriktirebilir, Sony, Samsung, Philips, Casper, Braun, Nike ve YKM gibi öncü markalardan elektronik eşya, giyim, kişisel ürünler, spor malzemeleri, oyuncak, araç aksesuarları ve kişisel bakım ürünleri kazanabilir, Positive Card kataloğundaki IKEA ev ürünlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Yakın zamanda tatile gidecekseniz kazandığınız puanlarla Pegasus'tan bilet alabilir, ya da cep telefonunuzla daha uzun süre konuşmak için tüm GSM operatörlerinden ekstra dakika kazanabilirsiniz. İsterseniz Positive Card puanlarınızı OGS veya KGS hesabınıza aktararak köprüler ve otoyollardan ücretsiz geçebilirsiniz.

Şimdi tek yapmanız gereken, eğer Positive Card'ınız yoksa, size en yakın Petrol Ofisi istasyonuna gitmek ve hemen bir Positive Card sahibi olmak. ?Zaten Positive Card'ım var? diyorsanız yine en yakın Petrol Ofisi istasyonunda dilediğiniz kredi kartınızla eşleştirin ve Positive Card'ın avantajlar dünyasının kapısını açın.

Detaylı bilgiye www.positivecard.com.tr?den ulaşabilirsiniz.
Zaman kolaylık zamanı... Zaman, Positive Card'ınızın ÖDE GEÇ özelliğini kullanma zamanı...



Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri

Etiketler: petrol ofisi, petrol ofisi bayileri, petrol ofisi istasyonları, petrol ofisi kampanyalar, petrol ofisi fırsatları,