Panasonic Projektör Gamının Yeni Üyeleri LB1 ve LB2 Ürünlerini Pazara Sundu

Panasonic Projektör Gamının Yeni Üyeleri LB1 ve LB2 Ürünlerini Pazara Sundu

Panasonic Avrupa Ses ve Görüntü Sistemleri (AVSE) çok yönlü LB ürün gamına iki yeni projektör modelini daha eklediğini duyurdu: Panasonic PT-LB1 ve Panasonic PT-LB2. Yalnızca 2.3 kg. ağırlığındaki bu yeni projektörler tak-çalıştır, otomatik sinyal ve format arama gibi kolay kullanım özellikleriyle ve aynı zamanda taşınabilirlik hedeflenerek tasarlandı. Panasonic LB1 ve LB2 geliştirilmiş ağ özellikleri sayesinde şirket ve iş toplantıları amaçlarının yanı sıra eğitim sektörü için de son derece uygun bir kullanım sunuyor.

Profesyonel Performans ve Uygun Fiyat
Maliyet açısından uygunluğuyla da dikkat çeken Panasonic LB1 ve LB2 projeksiyon cihazları, profesyonel kullanım performansını uygun bir fiyata sunuyor. Düşük güç modunda 5000 saat ve normal güç modunda 3000 saat lamba ömrüne sahip olan yeni LB1 ve LB2 modelleri, düşük güç modunda kendi sınıflarının en uzun lamba ömrünü sunuyor.

Şirketler ve eğitim kurumlarına yönelik önemli özellikler
Daha etkili bir sunum için kalitenin yanında özellikle eğitim kurumları için projeksiyon güvenliği de büyük öneme sahiptir. Her iki projeksiyon cihazı da çok sayıda girişe, XGA (1024x768) çözünürlüğe ve 500:1 kontrast oranına sahiptir. 2200 lümen parlaklığa sahip olan LB1 ve 2600 lümen parlaklık sunan LB2 modellerinin her ikisi de Daylight View (Gündüz İzleme Modu) teknolojisiyle donanmıştır. Bu teknolojiyle ortamdaki ışığın miktarını algılayan bir ışık sensörü, parlaklığı ortama uygun olacak şekilde otomatik olarak ayarlıyor.

Panasonic Türkiye Profesyonel Projeksiyon Cihazları Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Kategori Yöneticisi Uğur Çağlar, Panasonic LB1 ve LB2 için şu yorumlarda bulunuyor: 'Yeni modeller toza karşı dayanıklı tasarımları uzun lamba ömürleri ve bekleme modunda düşük enerji tüketimi sunan ekoloji dostu profilleriyle, üstün performans ve daha az bakım ihtiyacı gibi genel taleplere kusursuz çözümler sağlıyor. Bu yeni projeksiyon cihazları müşterilerimiz için daha da kapsamlı sonuçlar sunma gayretimizin ürünleridir.'

Panasonic LB1 ve LB2, kullanım kolaylığı arayışındaki son kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir dizi inovasyonla donanmış olarak geliyor. Fişe tak-çalıştır özelliğinin yanında; her iki projeksiyon cihazı da, RS232C protokol benzetimi içeriyor. Bu sayede eski bir Panasonic birimi ya da diğer üreticilerin piyasaya sürmüş olduğu 400 modelden biri değiştirildiği takdirde hiçbir programlamaya ihtiyaç duyulmuyor. Ağ uyumluluğu ise web tarayıcı denetimini mümkün kılan standart, kablolu PJLink üzerinden yönetiliyor.

Panasonic LB1 ve LB2, Eylül ayından itibaren 699? + KDV'den başlayan tavsiye edilen satış fiyatı ile pazara sunuluyor.Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri