Gizlilik Politikası

tumbayiler.com web sitesi üzerinden firmaların bayileri, satış noktalarına ve şubelerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. tumbayiler.com sitesi üzerinde firma bilgileri bulunmamakta olup 3.taraf  hizmetler kullanılarak bu bilgiler verilmektedir. Bunlar Google Maps gibi hizmetleri kapsamaktadır. Bayi bilgilerinin bulunduğu hizmetlerin sitemizde herhangi bir bağlantısı olmadığı gibi bu bilgilerin doğru olup olmaması sorumluluğumu hizmetin alındığı servistir.

Web sayfasını ziyaret eden kullanıcılara ait demografi, ip adresi, ekran çözünürlükleri v.b. bilgiler çeşitli 3.taraf sayaç servisleri (Google Analytics, Clicky v.b. ) ile kayıt altına alınmaktadır. Site üzerinde bu servislere ek olarak çerezler ile de kullanıcılar hakkında bilgiler almaktayız.

Çerezleri kullanım amacımız; kullanıcıların web sitesinden sayfalar arasında geçişlerinin daha hızlı ve kullanışlı olması, kullanıcı davranışları analiz edilerek web sitesi üzerinde yapılacak iyileştirmelere ışık tutmaktadır.

Kullanıcıların bayi bilgilerine erişim sağlayabilmeleri için firmaların bayi ve şubelerinin olduğu sayfalara erişim bağlantıları bulunmaktadır. Bu bağlantılardan ulaştığınız internet sitelerinin sorumluluğu o siteye ait olup firmamızın bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcı bilgileri iş birliği içerisinde olduğumuz firmalara pazarlama, istatistiki analizler için verilebilir.

Sitemiz üzerinde Google Ansense reklam uygulaması ile reklamlar yayınlanmaktadır. Bu reklamların içeri Google Adsense tarafından sağlanmakta olup bu alanlarda yayınlanan reklamlar firmamız tarafından belirlenmemektedir. Bu reklamlara tıklanarak ulaşılan web sitelerinin tumbayiler.com ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır ve bu sitelerdeki içeriklerden sorumlu değildir.

Kullanıcıya ait kişisel bilgiler, ad-soyad, adres, telefon numarası v.b. tanımlamaya yönelik bilgiler istenebilmektedir. Bu bilgiler çözüm ortağımız olmayan firmalarla paylaşılmayacaktır. Tüm Bayiler bu bilgiler dışında başka bilgiler istememektedir. Alınan bilgilerin güvenliği için firmamız kanun ve yönetmeliklere uygun olarak her türlü güvenlik önlemini almaya çalışmaktadır.

Bu web sitesine girerek kullanan kullanıcılar bu gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılır. tumbayiler.com bu güvenlik sözleşmesini istediği zaman değiştirebilir ve site üzerinden yayınlandığı tarih itibariyle geçerlilik kazanır.

 

İletişim için tıklayınız.