En Güzel Anneler Günü Hediyesi: Panasonic Kişisel Bakım Ürünleri

En Güzel Anneler Günü Hediyesi: Panasonic Kişisel Bakım Ürünleri

Ev işlerinden çocuklara, işten sosyal etkinliklere her şeye koşturan ve her şeyin üstesinden mükemmel bir şekilde gelirken bir yandan da çok yorulan annelerin imdadına Panasonic'in kişisel bakım ürünleri yetişiyor. Panasonic epilatör ıslak(köpüklü)/kuru teknolojisi ve kablosuz özelliğiyle duşta epilasyon keyfi sunarken, Panasonic saç şekillendiricisi de 15 dakikada kuaförden çıkmış gibi saçlar yaratıyor.

% 100 güvenli ve su geçirmeyen Panasonic epilatörle duşta epilasyon keyfi için tek yapılması gereken epilasyon cihazına duş jeli koymak. Duş jeli kendi kendine köpürüyor ve kısa sürede pürüzsüz bir cilde sahip olma fırsatı veriyor. Panasonic epilatörünü ılık suyla kullanmak tüylerin alınmasını kolaylaştırırken nem sayesinde sonuç daha yumuşak bir cilt oluyor.

Artık anneler kuaförde uzun saatler harcamayacak
Panasonic HW51 saç şekillendiricinin 5 farklı başlığı sayesinde hacimli saçlar, ekstra düz saçlar, orta, büyük ve çok büyük bukleler elde etmek çok kolaylaşıyor. Seramik kaplı plakaları sayesinde saçlara zarar vermeyen Panasonic saç şekillendiricisi saça parlaklık kazandırıyor. Evrensel voltaj tipine sahip olan saç şekillendiricilerinin dünyanın her yerinde kullanılabilmesi ve taşınabilir boyutta olması onu ideal bir tatil arkadaşı yapıyor. Prizde unutulduğunda veya fazla ısındığında kendi kendine kapanma özelliği olan Panasonic saç şekillendiricilerinin kullanımı son derece güvenli.

Panasonic kişisel bakım ürünlerini Türkiye genelindeki tüm elektronik mağazalarda bulabilirsiniz.

Panasonic WD22 Epilatör: 109 TL (KDV dahil)
Panasonic HW51 Saç Şekillendiricisi: 159 TL (KDV dahil)Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri