Aveaiş?ten Şirketlerin Tüm İletişim İhtiyaçlarını Karşılayacak Çözüm: ?Vip Tarife?

Aveaiş?ten Şirketlerin Tüm İletişim İhtiyaçlarını Karşılayacak Çözüm: ?Vip Tarife?

Türkiye?nin abonelerini en çok konuşturan operatörü Avea, şirketlere yönelik mobil çözümleri içeren Aveaiş kapsamında hayata geçirdiği avantajlı ürün, servis ve tarifelerini genişletmeye devam ediyor.

Avea, yeni VIP Tarife ile şirketlerin konuşma, mesajlaşma ve 3G hızında internet ihtiyaçlarını tek bir paketle çözüme kavuşturuyor. VIP Tarife, ayda KDV ve ÖİV dahil sadece 99 TL karşılığında, şirket içi 5.000 dk, Avealılarla 5.000 dk, diğer operatör ve sabit hatlarla 3.000 dk konuşma paketi, HerYöne 1.000 SMS paketi ve 5GB internet paketi sunuyor.

Aveaiş?in birbirinden avantajlı tarife seçenekleri ile kurumsal müşterilerin farklı konuşma ihtiyaçlarına hitap ettiğini belirten Avea Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan, sözlerine şöyle devam etti; ?Avantajlı fiyatlarla her yöne rahat rahat konuşturan tarifelerimize, 21 Mayıs itibarıyla bir yenisini daha ekliyoruz. Kurumsal müşterilerimizin konuşma ihtiyaçlarının yanı sıra, mesajlaşma ve 3G hızında internet ihtiyaçlarını da aynı anda karşılayacak olan bu çözüm paketini, müşterilerimize piyasadaki muadillerine göre çok daha avantajlı bir fiyatla sunuyoruz. Kurumsal Pazarda en çok tercih edilen operatör olma vizyonumuzla, müşterilerimize farklı ve rekabetçi teklifler sunarak, onlara işlerinde değer katmaya devam edeceğiz.?Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri

Etiketler: avea, avea bayileri, avea kampanyalar, avea mağazaları, avea faturalı hat,