Arzum'dan Alerjik Bünyelere Özel Tasarım: Arzum Atlantis Su Filtreli Süpürge

Arzum'dan Alerjik Bünyelere Özel Tasarım: Arzum Atlantis Su Filtreli Süpürge

Arzum kuruluşunun 40. Yılında hayatı kolaylaştıran modelleriyle tüketicilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Özellikle toza karşı alerjisi olanlar ve astım hastaları için tasarlanan Arzum Atlantis su filtreli süpürge , su ile kaplı toz haznesi ile emilen toz zerreciklerinin tekrar solunan havaya karışmasını engelliyor. Arzum Altantis tüm toz taneciklerini suya hapsederken, sadece temiz havanın dışarıya çıkmasını garantiliyor. Arzum Atlantis su filtreli süpürge sadece üstün kullanım özellikleri ile değil, kullanışlı ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. 360 derece dönebilen tekerlekleri, gümüş ? yeşil rengiyle Arzum Atlantis su filtreli süpürgenin ayrıca yerleştirilebilen bir aksesuar bölümü de bulunuyor.

Yurt çapında 300'ü aşkın yetkili servis ağı ile tüketicilere ulaşan Arzum, 2001 yılından beri tüm ürünlerinde 3 yıl garanti uygulamasını sürdürüyor.

40 yıldır tüketicilerin zamanlarını daha etkin yönetebilmeleri hedefiyle en yüksek performansı, kulanım kolaylığı ve dayanıklılığı sunmak için tasarlanan Arzum küçük elektrikli ev aletleri önümüzdeki yıllarda da kaliteli ve güvenilir ürünleriyle sektörde ilklere imza atmaya devam edecek.

Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri